Naše služby

Kosmetické ošetření pleti

Pravidelné kosmetické ošetření udrží vaši pleť čistou, svěže mladistvou, pomáhá k vyhlazení vrásek a předchází jejich tvorbě. Vyčistí a omladí pokožku na Vašem obličeji, krku i dekoltu.

Ke kosmetickému ošetření používáme značku La ChèvreLe Chaton

Kosmetika La Chèvre obsahuje to nejlepší z přírodních mléčných produktů. Zaručuje maximální zklidnění pleti a minimální alergické reakce. Kosmetické přípravky značky La Chèvre prošly náročným, i když nepovinným klinickým testováním s vynikajícím výsledkem.

Exkluzivní značková kosmetika Le Chaton obsahuje to nejlepší z přírodních produktů. Zaručuje maximální zklidnění pleti a minimální alergické reakce. Značka Le Chaton je specializována na anti-ageing care, péči proti stárnutí pleti a neblahým účinkům volných radikálů.

Postup celkového ošetření pleti:

 • Povrchové čištění – odstraňuje z pleti nečistoty, maz, pot, make-up a zbytky kosmetických přípravků. Pleť se nejprve jemně vyčistí odličovacím mlékem a čištění dokončíme pleťovou vodou. Po vyčištění je pleť připravena pro další péči.
 • Určení typu pleti – pro úspěšné kosmetické ošetření, musí být stanovena správná diagnostika pleti. Pro každý typ pleti se používají odpovídající přípravky.
 • Peeling – kterým pleť zbavíme odumřelých buněk.
  Při exfoliaci dochází k odstranění vrchní vrstvy odumřelých buněk z pokožky obličeje, krku a dekoltu. Peeling vaši pleť zjemní a dobře prokrví.
 • Změkčení pleti – připravení na hloubkové čištění.
  Pomocí speciálního gelu, který se aplikuje na obličej, se změkčí pokožka a uvolní se  komedony (ucpané póry). Zvláčněná pleť poté mnohem lépe snáší i náročnější hloubkové čistění.
 • Hloubkové čištění pleti –  patří k nejdůležitějším úkonů hlavně u pleti mastné. Správným výsledkem je pleť zbavená nadměrného povrchového mazu, uvolnění uzavřených komedonů a jejich vyloučení, šetrné potlačení činnosti mazových žláz.
 • Formování obočí je procedura, kterou se obočí upravuje do požadovaného tvaru, obvykle pomocí vytrhávání a zastřihávání.
 • Masáž obličej, krku i dekoltu – je základem odborné kosmetické péče. Působí na kůži, svaly i nervová zakončení. Přináší psychickou relaxaci a také uvolnění a odpočinek. Uvolňuje svaly, prokrvuje, zvyšuje tonizaci pleti, rychleji zpracovává živiny, reguluje činnost potních a mazových žláz.
 • Působení pleťové masky – vyrovnává povrch pokožky, hydratuje, zpevňuje, regeneruje, vyživuje, zklidňuje a osvěžuje pleť. Působí protizánětlivě, čistí pleť a oddalují tvorbu vrásek.
  Aplikací vhodně vybrané pleťové masky vám stáhneme otevřené póry a tím zrychlíme vstřebávání účinných látek a následnou regeneraci pokožky.
 • Pleťový krém – patří k závěrečným úkonům kompletního kosmetického ošetření.

 

Ošetření ultrazvukovou špachtlí

Opakovanými ošetřeními docílíme zásadní zlepšení kvality pleti, které je viditelné již po prvním ošetření. Je speciálně navržena tak, aby byla dostatečně účinná a přesto šetrná k pleti. Kosmetický čistič pleti pracuje na principu velice jemných vysokofrekvenčních vibrací, které jsou generované s rychlostí 25 000 impulsů za vteřinu. Tyto vibrace jemně masírují pleť a přitom se dostávají hluboko do kožní škáry, kde odstraňují uložené nečistoty a intenzivně regenerují pokožku do hloubky, která poté vypadá svěže a zdravě. Samotná masáž navrací pokožce její přirozenou mladistvou pružnost a pomáhá jí předejít předčasnému stárnutí. Kosmetický pomocník  zároveň aktivuje metabolismus pleti, její prokrvení a současně umožňuje snazší přísun živin a vody do nitra pokožky takže pleť se stává dokonale hydratovanou a jemnou. Ultrazvukový čistič také odstraňuje povrchové odumřelé buňky (tj. tzv. peeling) a poskytuje kompletní regeneraci kůže. Neposlední užitečná vlastnost kosmetického přístroje  je prevence proti akné a celkové zlepšování kvality pleti. Protože právě přístroj umožňuje postupné odstraňování podkožního mazu a tudíž i skutečnou příčinu vzniku akné.

 

AHA Peeling a Exfoliace s ovocnými kyselinami

AHA Peeling a Exfoliace s ovocnými kyselinami = chemický peeling. Uvolňuje ucpané póry a hloubkově čistí pleť. Hydratuje, zvyšuje  odolnost proti podráždění, podporuje buněčnou obnovu a tvorbu kolagenu. Tento typ exfoliace se doporučuje v případě jizev, vrásek, akné či hyperpigmentace. Ošetření AHA Peelingem doporučujeme v zimních měsících.

 

Barvení řas a obočí

Je častým, žádaným a oblíbeným úkonem v kosmetické provozovně. K barvení řas a obočí používáme značku RefectoCil, která má vynikající barevný výsledek a drží až 6 týdnů. Má mimořádně šetrný přístup k citlivé oblasti okolo očí. Máme na výběr z 8 odstínů barev k barvení obočí, včetně možnosti obočí odbarvit či zesvětlit (ocení zejména barvené blondýnky). Po barvení nanášíme péči o řasy a obočí v řasence (RefectoCil longlash gel) s vitamínem E a D a panthenolem.

Dostupné barvy: 

 • zesvětlovací barva blond
 • černá
 • grafitová
 • modročerná
 • tmavomodrá
 • přírodní hnědá
 • světlehnědá
 • kaštanová
 • červená

 K epilaci obočí lze použít depilační voskové proužky, které jsou vhodné pro všechny typy obočí, automaticky vyznačí ideální 2/3 stoupající a 1/3 klesající tvar. Perfektně vytvarované a nabarvené WOW obočí!

 

Epilace voskem

Epilace pomocí teplého vosku je velmi účinná epilační technika. Oproti epilaci pomocí epilátoru je tato metoda rychlejší, méně bolestivá a nedochází u ní k přetrhávání a zarůstání chloupků. Pokožka je méně podrážděná, chloupky postupně řídnou a zjemňují se.

Před a po epilaci používáme protizánětlivé speciálními přípravky k ošetření pokožky.

Pokud má být epilace opravdu kvalitní, měla by být minimální délka chloupků 5 mm. V opačném případě by mohlo dojít k tomu, že se všechny chloupky na epilační pásky nezachytí, čímž nebude pokožka dokonale hladká.

Bezprostředně po epilaci voskem není vhodné vystavit pokožku slunečním paprskům, chlorované vodě v bazénu ani nepožívat mastný krém, make-up. Dopřejte jí alespoň 24 hodin na zklidnění. Odměnou vám bude hladká a zdravá pokožka bez chloupků.

První epilace může být velmi bolestivá. Následně chloupky rostou měkčí a dají se snadněji vytáhnout. Čím častěji docházíte na epilaci, tím je celý proces snadnější a méně bolestivější. Interval návštěv je velmi individuální. Záleží především na rychlosti růstu chloupků.

Doporučujeme:

 • nechat před epilací chloupky narůst do délky 5 mm
 • pokud máte na nohou zarostlé chloupky a suchou pokožku, udělejte si před epilací peeling
 • nemazat se před epilací tělovým mlékem nebo výživným krémem
 • nepoužívat deodorant na podpaží
 • neopalovat se v den epilace na slunci ani v soláriu
 • nechodit po epilaci tentýž den do bazénu či na koupaliště

 

Pedikúra

Mokrá pedikúra se skládá z koupele nohou ve změkčující lázni, odstranění přebytečné kůže, zkrácení a úpravy nehtů, úpravy nehtové kůžičky a ošetření krémem. Dále je možné provést masáž nohou.